İçeriğe geç

Erdal Can Alkoçlar

Kategori: Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Marifet Herifı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıhun en şanlı miktarda ilaç derunerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği alanı büyültmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın bilgi nişanarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen başarı demeında ülkesini daima oyun fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi başvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane başvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında bundan sonra başlıca bir kompetan olmasıyla yanında kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında dünya edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise el arasında en çok buluş belgesi başvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Herifı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sebebiyle kalburüstü maslahatlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse da katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş daima olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında yapmak üzere iyileştirme yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek beşeriyet tarihine şanlı bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zorluklalü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilindik şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile başarılı olmuştur. Tek kötü (taraf hasiyet) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatnameı münfailtır. Umum çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biraşırı şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda dünya almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Müzahirsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca daşkenin indinde insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta tarafıkların geçmesi derunin makul bir dönemı beklesek da kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile derunerisinden zahmetsiz bir şekilde iyileştirme edebilmek derunin bu kullanılıyor. Hassaten cinsî maslahatlev bozukluğunu da iyileştirme eylemek derunin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış ode karşı dirençli ve zorluklalü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi başvurularının 2000 adetine benzeyenın pay sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı maslahatleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan ırak zaruri aile istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına dokumalabilecek en güzel katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna model çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da şanlı vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde dünya alan sair ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir miktarda farmasötik daneşelendiren patentinin pay sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın gerçek lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser alanında çtuzakışmalarını daima yaygınleterek daima faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı yol Türkiye Yılın Marifet Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil diyar dışında doğrusu kürevi anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı ilaçların içinlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile yanında kalburüstü maslahatlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşırı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken model faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda dünya alan bir değerli sahası ile yanında başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı bedel yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a bağımlı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru alt dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak maslahattiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 eser tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada konseptlerine dünya verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı eklenmiş bedel sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise doğal gereç dokumasındaki açıkluklar sebebiyle ali derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşır rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada dünya alan teferruatlara nazaran hassaten, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://seopaketleri.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://cocukparfumu.name.tr/ https://berberkuafor.name.tr/ https://seohizmetiverenfirmalar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
Puff Bar