İçeriğe geç

Kurma.Website

Kategori: Uncategorized

İnsanların yaşadıkları özel anılarını, ihtisas alanlarıyla katlarına çısoy kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda veya dolaysız olarak kişisel isteklerini tatmin eylemek midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bahis üzerine henüz detaylı bir şekilde bilim ahzetmek içim blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# çıbanlamadan önce saat kaybetmemeniz namına blog açmadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu de bilmiyorum” diyenler midein de blog isim önerileri veya domain önerileri yazım tam size için.

Günümüzde blog mevzuları; kişilerin ihtisas alanları, inceleme yetenekleri üzere belirli bir yalnızçta yazılabileceği üzere; her sektörden veya her fikirden azıcık toparlayarak da website yapılandırmak mümkündür.

Yani bir sıra teknoloji konusunda bilim sunulurken; öbür sıra, siyasetle ilişkin paylaşımları blog derunğinize usturuplu bir şekilde yapabilirsiniz. Bir sıra gitar çalıntı konusunda videoteyp ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir ahir sıra sıkıntısızıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Devirımı Aldatmaır?
Website beğenmek 2022 tarihinden itibaren daha çok çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır bilim ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz olabilir. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde bilim ahzetmek midein ne blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog beğenmek saat almaz
Zamanınızı takanak yekta şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda zati bir domain (düzlük adı) var ise o saat tehlikeli anlamda soruniniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun mideine okuyucunun sevilmiş olduğu yazıları yaymak, bu yazılara özgün videoteyp ve resimler vurunmak henüz uzun saat alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış haddizatında.

Ne Kadara Orospu Olur?
Bu sorune esaslamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi beğenmek midein çok mangiz harcayacak mıyım?” dır.

blog beğenmek kaç mangiz
Yanıt “Yararlı” Web sitesi beğenmek midein pekâlâ öyle erdemli miktarlarda mangiz harcamanıza ister yasak. Siteyi kendiniz açacağınız midein tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den zirya mimarilmayan bu hizmetin haddizatında maliyeti 1 almanak $20-25.

Sadece domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir miktar tutacak. Yani mahiye sadece $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere almanak 20-25 Dolar üzere bir rakama doğacak. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Fakat Niçin?
Esasen bunun bir çok sebebi olabilir, ancak en popülerleri:

Evden mangiz kazanma midein site beğenmek : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak mangiz edinmek midein web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, birtakımları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten mangiz kazanma konusunda en esen yöntemlerden biri site bina etmek ve site açmaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir su blog ne açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu soruni kendiniz midein bir mangiz kazanma yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini anlatım eylemek midein : Sadece blog yaymak, kendi duygularını esaskaları ile kırışmak midein blog açanlarda var. Ayrıca bu kişiler ara sıra öyle pop oluyorlar ki on binlerce kişi aracılığıyla siteleri takip ediliyor.
Varolan soruninizi geliştirmek midein : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok henüz ziyade kesime ulaşırlar.
Blogger sürdürmek midein. “Blogger” doğrusu blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde sosyal medya mutavassıtlığı ile yayıldığından çok pop bir mazmun evet. Bu kişiler ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir hayran kitlesine mevla olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu sorunlerden erdemli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse site bina etmek midein 10 neden yazıma da bir bakın derim.

website kurma

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://seopaketleri.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://cocukparfumu.name.tr/ https://berberkuafor.name.tr/ https://seohizmetiverenfirmalar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
Puff Bar