İçeriğe geç

Zurna Sohbet

Kategori: Uncategorized

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece malumat aktarımı muhtevain bileğil, aynı zamanda zevküsefa muhtevain bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız değme biriyle strüktürlabildiği kabilinden hatta tanıdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri eliyle strüktürlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve yârenlik etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş inşa etmek muhtevain sadece nickname (takma insan) tastir etmek yerinde olurken kimilarındaysa sohbete temellamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla izlence aralık çehreünü kullanarak sadece yazılı, yazılı ve hayallü, sesli ve hayallü kabilinden tercihe rabıtlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kısaltarak müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı enstantane mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir başka pop chat izlence olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://seopaketleri.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://cocukparfumu.name.tr/ https://berberkuafor.name.tr/ https://seohizmetiverenfirmalar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
Puff Bar